Купа на лигата и Юношески отбори
#1 Chelsea London FC 28.02.2019 19:50
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

Имам следните предложения:
1) Купата на лигата ми е странна. Не знам купата да се играе след сезон преди следващия. По принцип мачовете са между мачовете за първенството. Смятам,че ще е по-интересно, ако не е 10 дни подред, а разпределено през сезона (например лига - понеделник, вторник, четвъртък, петък; сряда - купа). Ако може да се постигне.
2) Да се въведат турнири за юношите, за да можем да се занимаваме повече и с тях. Също да качват умения от мачовете, които играят в тези турнири. Например да се въведат юношеска купа на лигата, юношеска шл, юношеска лига Европа и в допълнение платените турнири, но за юноши.

#2 Bgf football club 01.03.2019 13:23
Bgf football club
97 Posts
Since 06.11.2008

Имам следните предложения:
1) Купата на лигата ми е странна. Не знам купата да се играе след сезон преди следващия. По принцип мачовете са между мачовете за първенството. Смятам,че ще е по-интересно, ако не е 10 дни подред, а разпределено през сезона (например лига - понеделник, вторник, четвъртък, петък; сряда - купа). Ако може да се постигне.
2) Да се въведат турнири за юношите, за да можем да се занимаваме повече и с тях. Също да качват умения от мачовете, които играят в тези турнири. Например да се въведат юношеска купа на лигата, юношеска шл, юношеска лига Европа и в допълнение платените турнири, но за юноши.
Играта стана прекалено безинтересна, не вярвам да ни върне интереса скоро време

#3 Chelsea London FC 03.03.2019 14:23
Chelsea London FC
308 Posts
Since 28.06.2013

Ще стане интересна. Искам да попитам къде се показват спечелените първенства при юношите, защото на страницата на отбора ми ги няма. Може да се разработи част - зала с трофеи.